Geçtiğimiz yıl yayınlanan fragmanla müjdelenen Aşk 101 altın oyuncu kadrosuyla 24 Nisan 2020’de yayında!

Dışlanmış bir grup genç… Hayatla mücadeleleri hiç bitmiyor!

Netflix ‘de yayınlanacak olan dizinin yeni fragmanı da geçtiğimiz günlerde Netflix Türkiye’ nin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı. Fragmanıyla oldukça çarpıcı ve yenilikçi görünen dizide, daha önce oynadıkları dizilere damga vurmuş birçok tanıdık sima da mevcut. Hep birlikte bakalım…

Ufak Tefek Cinayetler adlı dizide yazdığı senaryoyla büyüleyen Meriç Acemi’ nin kaleme aldığı Aşk 101’in başrollerini Kara Sevda isimli diziye damga vurmuş, son yılların gözde oyuncusu Kaan Urgancıoğlu ve Kardeşim Benim 2 filminde izlediğimiz Pınar Deniz paylaşıyor.

Dizinin öğrenci kadrosu da bi hayli ünlü tabii! Paramparça ve Elimi Bırakma dizilerinin parlayan yıldızı güzel oyuncu Alina Boz, Karagül ve Bir Litre Gözyaşı isimli dizilerden aşina olduğumuz Mert Yazıcıoğlu, Çukur dizisinde yakaladığı başarıyla son günlerde adından sıkça söz ettiren Kubilay Aka dizinin altın isimlerinden..

Son günlerde çıkan haberlere göre efsanevi dizi Ezel başta olmak üzere Ufak Tefek Cinayetler, Kuzey Güney gibi dizilere damga vuran güzide oyuncu Bade İşçil’ in de diziye dahil olacağı söyleniyor. Umarım öyledir..lütfen öyle olsun çünkü..

Hayatta kalmanın en iyi yolunun aşık olmaktan geçtiğine inananlar için Aşk 101 24 Nisan 2020 tarihinde Netflixte!

Fragmanı izlemek için 1.fragman:

Paylaş:

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.